نام
نام خانوادگی
جنسیت
اطلاعات ورود به فروشگاه .:.
ایمیل
کلمه عبور
.:. اطلاعات جهت ارسال سفارشات و دسترسی به مشتری گرامی
آدرس
کد پستی
تلفن همراه
شهر
شرایط و ضوابط مربوط به سایت را مطالعه کرده و با آگاهی کامل موافقت خود را با آنها اعلام می دارم


 

 

 
 
 

قوانین و مقررات


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت   arianSALE.com  متعلق به شرکت ایده پردازان طراحی نوین آرین را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و پس از قبول آن اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد توافق نامه شامل شرایط و قوانین و مقررات  مربوطه است .

1- افراد برای خرید از سایت arianSALE.com می توانند با عضویت که بصورت رایگان انجام می شود اقدام به خرید کنند ، همچنین خریداران گرامی بدون عضویت  قادر به خرید از سایت هستند .

توجه : توصیه می شود جهت مشاهده خرید های قبلی و ایجاد پروفایل شخصی ، خریداران گرامی در سایت ثبت نام نموده و عضو شوند . 

2- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. 

3- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

4- فرایند خرید از سایت arianSALE.com به شرح ذیل می باشد :  

  •  بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت
  • درخواست سفارش هر کالا به هر تعداد (حداکثر تعداد موجودی)
  • مشاهده فاکتور صادر شده توسط سیستم و پرداخت مبلغ بصورت پرداخت الکترونیک
  • دریافت کد رهگیری بانک و دریافت ایمیل خرید موفق

5- سایت arianSALE.com به منظور آگاهی بیشتر مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا و همچنین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا به عهده مشتری است را در اختیار مشتریان قرار می دهد .

6- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

7- باز فروش رسید و کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

8- کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

9-تامین کالا بسته به نوع کالا و شرایط بازار انجام خواهد شد و در صورت عدم تامین آن شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری خواهد نمود. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد . 

10-این شرکت امکان باز پس دادن کالا را تا حداکثر 72 ساعت پس از تحویل کالا به مشتری عزیز به صورت آنلاین فراهم نموده است.

11- در صورت باز پس دادن کالا توسط مشتری، کلیه هزینه های رفت و برگشت کالا بر عهده مشتری می باشد

12- تنها کالاهایی قابل مرجوع شدن دارند که بسته بندی آنها مخدوش نشده باشد در غیر این صورت قابل عودت نمی باشند


با تشکر از شما همراه گرامی


 

کل بازدید 800,049
حق نشر برای شرکت آرین محفوظ است طراحی توسط طراحی نوین